Будівельний форум: Утеплення Айсініном - Будівельний форум

Перейти до змісту

Сторінка 1 із 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Утеплення Айсініном

#1 Користувач офлайн   stal Іконка

  • Прораб
  • Pip
  • Група: Користувачі
  • Повідомлень: 3
  • Реєстрація: 11.05.10

Відправлено 11.05.2010 - 17:38

Доброго дня. Цікавить новий матеріал Айсінін, який використовують для теплоізоляції будинку. Вичитав в інтернеті, що це матеріал нового покоління: абсолютно еколоічний, надзвичайно легкий та здатний на 70% краще зберегти тепло в приміщенні. Хто має інформацію про цей матеріал? Давайте обговоримо.
0

#2 Користувач офлайн   Nolex Іконка

  • Администратор
  • Іконка
  • Група: Адміністратори
  • Повідомлень: 10
  • Реєстрація: 27.08.09
  • Містом. Житомир

Відправлено 15.05.2010 - 12:47

Не чув про такий матеріал, мабуть на нашому ринку це новинка, яка ще не встигла ввійти в оборот..
Особисто я утеплював будинок пінопластом, а на рахунок застосування айсініну нічого сказати не можу.

Ось характеристики цього матеріалу:

Цитата

Icynene(Айсінін)® — утеплювач канадського виробництва, розроблений з урахуванням найжорсткіших вимог до екологічної безпеки та збереження довкілля. Це утеплювач, що наноситься шляхом розпилення, та після цього збільшується орієнтовно у 100 разів, створюючи шар кремового кольору, заповнюючи усі шпарини, тріщини, порожнини. Утеплення Айсініном припиняє рух повітря між внутрішніми приміщеннями будинку і зовнішнім середовищем.
Експлуатаційні характеристики Айсініну:
1) Екологічність. Високий рівень безпеки цього матеріалу дозволяє рекомендувати його для житлових приміщень та санаторіїв і лікувальних установ. Можливо використовувати людям, схильним до алергії та хворим на бронхіальну астму. Матеріал повністю інертний, не підтримує горіння, не містить формальдегідів.
2) Айсінін створює «дихаючий» шар на поверхні будинку. Особлива структура дрібних пор не дозволяє піні всмоктувати в себе вологу, але забезпечує достатню паропроникність.
3) Тривалість терміну експлуатації. На відміну від інших утеплювачів, термін служби яких обмежений 3-7 роками, Айсінін має практично такий же термін служби, як і сама будівля. В процесі експлуатації айсінін не змінює своїх властивостей по тепловому опору, не осипається, не потоншується, не деформується.
4) Швидкість нанесення. Не потребує кріпильної фурнітури, сіток тощо. Має добру адгезію з усіма будівельними матеріалами, включаючи силікатну цеглу та скло.

0

#3 Користувач офлайн   stal Іконка

  • Прораб
  • Pip
  • Група: Користувачі
  • Повідомлень: 3
  • Реєстрація: 11.05.10

Відправлено 18.05.2010 - 19:00

дякую. чим більше читаю про айсінін, тим більше мені хочеться утелити ім будинок. знайшов в Києві об'єкт з використанням цього матеріалу.
хочу також поділитися з вами відео, думаю буде цікаво всім, хто слідкує за сучасними технологіями. я не бачив нічго подібного раніше =)
http://www.youtube.c...player_embedded
0

#4 Користувач офлайн   Nolex Іконка

  • Администратор
  • Іконка
  • Група: Адміністратори
  • Повідомлень: 10
  • Реєстрація: 27.08.09
  • Містом. Житомир

Відправлено 19.05.2010 - 17:35

Перегляд повідомленняstal (18.05.2010 - 20:00):

дякую. чим більше читаю про айсінін, тим більше мені хочеться утелити ім будинок. знайшов в Києві об'єкт з використанням цього матеріалу.
хочу також поділитися з вами відео, думаю буде цікаво всім, хто слідкує за сучасними технологіями. я не бачив нічго подібного раніше =)
http://www.youtube.c...player_embedded

Відео вражає, схоже на піну, але ефект розбухання дуже сильний.. Вже знайшли де купити айсінін? Дорого коштує?
0

#5 Користувач офлайн   stal Іконка

  • Прораб
  • Pip
  • Група: Користувачі
  • Повідомлень: 3
  • Реєстрація: 11.05.10

Відправлено 25.05.2010 - 13:19

Відео справді цікаве. кожного дня переглядую його ))
Знайшов сайт офіційного дилера. Не розцінюйте це як рекламу. Ціна 20 у.е за м2 при товщині 10см.
http://www.icynene.org.ua
0

#6 Користувач офлайн   юлія Іконка

  • Прораб
  • Pip
  • Група: Користувачі
  • Повідомлень: 3
  • Реєстрація: 23.02.11

Відправлено 23.02.2011 - 12:12

Доброрий день.Чула про такий утеплювач ,як Айсінін.Але не можу сказати,що він настільки екологічний як про нього написано.
0

Сторінка 1 із 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 людина читає цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів