Будівельний форум: Пиво і все решта ;) - Будівельний форум

Перейти до змісту

Сторінка 1 із 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пиво і все решта ;) рекомендації

#1 Користувач офлайн   Ластiвочка Іконка

  • Новичок
  • Pip
  • Група: Користувачі
  • Повідомлень: 8
  • Реєстрація: 29.10.09

Відправлено 29.10.2009 - 22:19

От що хотілось запитати. Для гарних гостей, для себе, які напої ви порекомендували б? Що смачне, якісне ?
1. Коньяк
2. Горілка
3. Вино
4. Пиво
(бажано рекомендації і поради давати в доступних цінах, для середьостатичного покупця)
1

#2 Користувач офлайн   znatok31 Іконка

  • Прораб
  • Pip
  • Група: Користувачі
  • Повідомлень: 7
  • Реєстрація: 04.11.09

Відправлено 04.11.2009 - 18:21

Найчастіше вибираю за ціною.. Найдешевше не раджу брати, бо то не напої, а лайно справжнє. Краще переплатити/менше випити і взяти якийсь напій за середньою ціною.
Пива нормального в Україні немає, виключення - в приватних пивоварнях, але це малодоступно, для мене) З нашого пиво можна виділити ще "Бердичівське", інших нормальних я незнаю.
0

#3 Користувач офлайн   Voltash Іконка

  • Прораб
  • Pip
  • Група: Користувачі
  • Повідомлень: 7
  • Реєстрація: 05.11.09

Відправлено 05.11.2009 - 22:14

Садочок преміум :))
А якщо серйозно я б радив Коньяк! Він хоч дорогий але смак більш менш приємний :)
0

#4 Користувач офлайн   Ластiвочка Іконка

  • Новичок
  • Pip
  • Група: Користувачі
  • Повідомлень: 8
  • Реєстрація: 29.10.09

Відправлено 06.11.2009 - 20:56

Перегляд повідомленняznatok31 (04 Ноябрь 2009 - 16:21):

Найчастіше вибираю за ціною.. Найдешевше не раджу брати, бо то не напої, а лайно справжнє. Краще переплатити/менше випити і взяти якийсь напій за середньою ціною.
Пива нормального в Україні немає, виключення - в приватних пивоварнях, але це малодоступно, для мене) З нашого пиво можна виділити ще "Бердичівське", інших нормальних я незнаю.

тю, пива немає. Я настійливо рекомендувала б пиво Микулинецьке. Кращого точно немає :)
Коньяк? хмм...чогось не дуже я коньяк люблю...Мені б гарного винця, зароматом, смаком, запахом..щоб посмакувати...
0

Сторінка 1 із 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 людина читає цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів